Informace

Od 1.3.2021 je podle nařízení vlády uzavřena do odvolání základní škola pro prezenční výuku, všechny ročníky se vyučují distančně.

Od 1.3.2021 je podle nařízení vlády uzavřena do odvolání mateřská škola.

Od 1.3.2021 je podle nařízení vlády uzavřena do odvolání školní družina.

Aktuální informace k ošetřovnému

Nařízení vlády ze dne 26.2.2021 (144.13 kB)

Stránky MŠMT ČR

Přijímací řízení na střední školy

Opatření MŠMT ČR k přijímacímu řízení na střední školy (257.41 kB)

lletákleták

OmbudsmanOmbudsman

O škole

souc_skolaZákladní škola v Bělčicích je plně organizovaná, s devíti ročníky a na prvním stupni se spojenými třídami. V budově základní školy na náměstí J. Kučery se vyučují děti od první do deváté třídy. Škola v Bělčicích má k dispozici dvě budovy, a to historickou budovu na náměstí obce a pavilónovou budovu mateřské školy.

Naše škola je spádová, to znamená, že se sem sjíždějí děti z řady okolních obcí: Bělčic, Tisova, Újezdce, Záhrobí, Závišína, Hornosína, Podruhlí, Hostišovic, Drahenického Malkova, případně i z Dobšic, Bezdědovic i dalších okolních obcí.

V budově základní školy na náměstí J. Kučery se vyučují děti od první do deváté třídy. V budově mateřské školy máme školní dílnu a školní cvičnou kuchyňku. Pro tělesnou výchovu dětí používáme fotbalové hřiště, hřiště u bytovek, místní sokolovnu a školní dvůr.

Škola je zapojena do projektů

"EU peníze školám"

"Zlepšení podmínek pro implementaci inovativních metod a forem výuky přírodovědných předmětů na ZŠ"

"Ovoce do škol"

"Rozvoj počítačové gramotnosti na českých školách"

"Školní mléko"

"OP VVV - Výzva č. 02_18_063 pro Šablony II - MRR v prioritní ose 3"

Evropská unie

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

Integravaný regionální operační program

MMR

"Rekonstrukce odborných učeben v ZŠ a MŠ Bělčice"

je spolufinancován Evropskou unií.

Posílení komunitně vedeného místního rozvoje za účelem zvýšení kvality života ve venkovských oblastech a aktivizace místního potenciálu.

Evropská unieMas

Místní akční plán rozvoje vzdělávání Blatensko II

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0010653

Čepro a.s.

Čepro, a.s. je sponzorem vybavení šatny školní družiny naší školy.