Informace pro rodiče

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy proto připravilo Národní plán doučování, který pomůže zmírnit negativní dopady výluky prezenční výuky. Plán podporuje všechny základní a střední školy a konzervatoře v České republice v realizaci individuálního i skupinového doučování žáků. V první fázi bude přímé doučování žáků probíhat do 31. 12. 2021.

OmbudsmanOmbudsman

O škole

souc_skolaZákladní škola v Bělčicích je plně organizovaná, s devíti ročníky a na prvním stupni se spojenými třídami. V budově základní školy na náměstí J. Kučery se vyučují děti od první do deváté třídy. Škola v Bělčicích má k dispozici dvě budovy, a to historickou budovu na náměstí obce a pavilónovou budovu mateřské školy.

Naše škola je spádová, to znamená, že se sem sjíždějí děti z řady okolních obcí: Bělčic, Tisova, Újezdce, Záhrobí, Závišína, Hornosína, Podruhlí, Hostišovic, Drahenického Malkova, případně i z Dobšic, Bezdědovic i dalších okolních obcí.

V budově základní školy na náměstí J. Kučery se vyučují děti od první do deváté třídy. V budově mateřské školy máme školní dílnu a školní cvičnou kuchyňku. Pro tělesnou výchovu dětí používáme fotbalové hřiště, hřiště u bytovek, místní sokolovnu a školní dvůr.

Škola je zapojena do projektů

"EU peníze školám"

"Zlepšení podmínek pro implementaci inovativních metod a forem výuky přírodovědných předmětů na ZŠ"

"Ovoce do škol"

"Rozvoj počítačové gramotnosti na českých školách"

"Školní mléko"

"OP VVV - Výzva č. 02_18_063 pro Šablony II - MRR v prioritní ose

Vybavení specializovné učebny s dílnami (466.34 kB)

Evropská unie

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

Integravaný regionální operační program

MMR

"Rekonstrukce odborných učeben v ZŠ a MŠ Bělčice"

je spolufinancován Evropskou unií.

Posílení komunitně vedeného místního rozvoje za účelem zvýšení kvality života ve venkovských oblastech a aktivizace místního potenciálu.

Evropská uniePublicita dílnyMas

Místní akční plán rozvoje vzdělávání Blatensko II

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0010653

Čepro a.s.

Čepro, a.s. je sponzorem vybavení šatny školní družiny naší školy.

24.06.2021

Novinky od nás do Vašeho telefonu

Je tu pro Vás mobilní aplikace V OBRAZE. Pokud ji ještě nemáte, velmi jednoduše a rychle si ji nainstalujete. Tato služba je zdarma.

24.06.2021

Novinky od nás do Vašeho telefonu